Трепан-біопсия молочної залози

Діагностичне дослідження забезпечує виявлення патології молочної залози і поставки точного діагнозу. Перевага даного методу в мінімальному травмуванні тканин при заборі біоматеріалу.

Трепанобіопсія на відміну від стандартної біопсії забезпечує отримання більшої кількості зразків тканини з молочної залози завдяки використанню спеціального медичного пістолета. Забір біоматеріалу для відправлення на гістологічне дослідження здійснюється за допомогою спеціаліної наноголки. Такий спосіб отримання аналізу виключає можливі ускладнення і полегшує paбoту фахівця.

Діагностичне дослідження здійснюється спільно з лікарем УЗД для забезпечення точного влучення в потрібний аналізований сектор. Наноголка легко проникає в м’які тканини не завдаючи суттєвих пошкоджень молочній залозі, а після забору необхідного біоматеріалу різко витягується.

По завершенню процедури трепан-біопсії молочної залози потрібно обмежити надмірне фізичне навантаження на організм на протязі 24 год. Прийом знеболюючих засобів по завершенню процедури не заборонений.

Додатковою і особливої ​​підготовки для проведення трепан-биопсії молочної залози не потрібно, необхідно дотримуватись рекомендацій лікаря:

  • перед проведенням процедури не використовувати дезодоранти, різні креми використовуються в зоні пахв;
  • відмовитися від прийому препаратів впливають на згортання крові за 3 дні до дослідження;
  • проконсультуватися з фахівцем щодо алергічних реакцій організму.

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших лікарів в 🏥 Онкологический центр Oncohelp Clinic
☎️за номером телефону
(080) 033-76-16
(096) 211-99-22