Новітній апарат «FotoFinder»

В онкологічному центрі “Oncohelp Clinic” з’явився  новітній апарат «FotoFinder», який виявляє злоякісні новоутворення шкіри на початкових стадіях і складає карту родимок всього тіла.

На жаль, багато українців звертаються за медичною допомогою тоді, коли їх стан здоров’я суттєво погіршується. У випадку із раковими захворюваннями це абсолютно помилково, бо на ранніх стадіях їх позбутися набагато легше. Тепер в цьому мешканцям Вінничччини допоможе новітній прилад «FotoFinder». Він робитиме цифрову дерматоскопію, що в десятки разів перевищує діагностику звичайної.

У вас з’явилися пігментні плями, від яких збираєтеся позбутися ?
Маєте багато родимок?
Любите пляжний відпочинок і солярії? Помітили дивні новоутворення на шкірі?
Це лише невеликий список причин, через які потрібно записатися на цифрову дерматоскопію. Завдяки ній вдається вчасно діагностувати, а, отже, й пролікувати злоякісні новоутворення шкіри. Зокрема, меланоми на початкових стадіях.

-Коли особливо Важливо регулярно проходити дерматоскопію:
у вас багато родимок;
є великі родимки, що заважають вам; маєте сімейну історію меланоми;
є новоутворення на шкірі, що турбують.

– «FotoFinder» завдяки фото-скануванню шкіри всього тіла виявляє мінімальні зміни у родимках і знаходить меланому на нульовій стадії, що є запорукою 100 % одужання.

Прилад дає лікарю необхідні інструменти для вірного діагнозу: 20-140-кратне збільшення будь-якої ділянки, програмну обробку результатів.
«FotoFinder» дозволяє не просто якісно діагностувати новоутворення на шкірі, але й зберігати результат обстеження і порівнювати їх між собою.
При кожному візиті лікар отримує докладну інформацію від програми про кожне новоутворення за всі попередні відвідування і по
найменшим змінам характеристики: колір, розмір тощо вже може запідозрити проблему і вчасно її попередити.

«FotoFinder» – єдиний апарат, що дає можливість створити спеціальну карту всіх родимок на тілі. При кожному дослідженні він автоматично знаходить нові утворення, якщо такі з’явилися. До речі, «FotoFinder» використовується для будь-яких досліджень шкіри. В тому числі визначає її стан до і після курсу процедур в естетичній косметології.