РАННЯЯ ДІАГНОСТИКА МЕЛАНОМЫ — ІННОВАЦІЙНИЙ СКРІНІНГ.

Однією з найважливіших складових в лікуванні будь-якого виду онкологічних захворювань є рання діагностика.
Меланома – найбільш агресивна з усіх форм раку, відомих на сьогодні. Навіть дуже маленька злоякісна родимка швидко дає метастази, які всього за кілька місяців можуть вразити основні життєво важливі органи.

СКРИНІНГОВА СИСТЕМА FOTOFINDER
Fotofinder – новий інноваційний продукт складається з фотоапаратури, комп’ютера і спеціального оптичного пристрою для більш ретельного дослідження підозрілих знахідок.
Це – інтелектуальна машина, яка фотографує ваше тіло і заносить
в програму всі родимки – невуси, пігментні плями, ущільнення, папіломи – все, що може принести шкірі шкоди, переродившись в небезпечну патогенну форму.

ЩО БУДЕ РЕЗУЛЬТАТОМ ПРОЦЕДУРИ?
Якщо лікар не знаходить нічого підозрілого, досить просто зберегти паспорт родимок і призначити дату наступного візиту. У разі виявлення підозрілих, що вимагають втручання утворень, лікар запропонує вам хірургічне висічення в межах здорових тканин. Далі родимка відправляється на гістологічне дослідження для підтвердження, або спростування статусу патогенності.
Своєчасне висічення потенційно патогенної родимки дозволяє уникнути надалі більшого обсягу лікування. Процедура проводиться під місцевою анестезією, в умовах денного стаціонару лікарем-хірургом.