Про ONCOHELP CLINIC

Лікаря онкології Онкохелп, Вінниця: онкоцентр обласного рівня на Хмельницьке шосе, 92. Онкологічний центр Oncohelp – лікарня онкології обласного рівня, де пацієнти можуть отримати комплекс допомоги від першої консультації спеціаліста з міжнародним досвідом до реабілітації.

Для пацієнта та його родини важливо, аби лікування було назначене вірно, його проводили досвідчені онкологи за стандартами Західної Європи та США та в комфортних умовах.

В Центрі онкології Онко Хелп працює унікальна команда лікарів - практикуючі доктора та кандидати медичних наук з багаторічним досвідом лікування, які вдосконалювали свої знання за кордоном. Ви можете отримати консультацію таких спеціалістів, як:

В лікарні онкології Онкохелп цінність віддається доказовій медицині, тому лікування проводиться виключно за сучасними європейськими протоколами, які розроблені на основі аналізу ефективності терапії в кожному окремому виді раку. Для кожного пацієнта ми розробляємо індивідуальний план лікування при участі декількох спеціалістів. Ми проводимо лікування онко захворювання на будь-якій стадії, в тому числі лікування раку з метастазами. Всі процедури ми проводимо з дотриманням визначених протоколів.

Сьогодні онкологічна клініка Onco Help – приватний онкоцентр Вінниччини, який використовує увесь арсенал сучасних методів діагностики та лікування онкологічних захворювань. Ми робимо все можливе, щоб повернути здоров’я та зберегти високу якість життя наших пацієнтів.

Повний комплекс діагностики та лікування онкологічних захворювань в клініці онкології Онкохелп:

За консультацію по будь-яким питанням та запис до онколога телефонуйте по багатоканальному телефону Onkohelp: (080) 033-76-16 або через форму на сайті: https://oncohelpclinic.com/khimioterapevtychne-likuvannia/

ПЕРЕВАГИ ХІМІОТЕРАПЕВТИЧНОГО ЛІКУВАННЯ У НАШОМУ ЦЕНТРІ

Індивідуальний підхід

Персоніфіковане призначення протипухлинних препаратів у відповідності до перебігу хвороби, віку хворого, маси тіла, локалізації процесу –  дотримуючись найсучасніших світових стандартів онкологічного лікування.

Висока якість ліків

Призначаються лише протипухлинні препарати, що пройшли  відповідну та серйозну перевірку якості та відповідають міжнародним стандартам GMP і FDA

Комфортні умови лікування

У палатах встановлені багатофункціональні зручні ліжка, крісла і великі телевізійні панелі

Зручне місце розташування

Клініка знаходиться недалеко від центру міста, біля міської лікарні №1, поруч трамвайна зупинка “Технічний університет”.

Найкращі фахівці у місті

Лікарі з багаторічним досвідом та найвищим кваліфікаційним рівнем, які є членами Американської та європейської спілок онкологів.

Як проходить хіміотерапія?

 • Вивчаємо історію пацієнта

  Онколог ретельно вивчає всю наявну медичну  документацію, розробляє персоналізований план обстеження та необхідні суміжні консультації.

 • Призначаємо протокол лікування

  Мультидисциплінарна комісія в складі онколога, онкохірурга, а при необхідності – онкогінеколога, променевого терапевта та інших спеціалістів – спираючись на міжнародні стандарти лікування, визначає найбільш ефективну схему лікування для конкретного пацієнта. Хіміотерапевт, у свою чергу,  розраховує дози у відповідності із фізикальними показниками хворого, підбирає режим протипухлинного лікування,терапію супроводу та дезінтоксикаційну терапію.

  Призначаємо протокол лікування

 • Здача аналізів

  Проводиться за показаннями. Необхідна для контролю вихідного стану організму до початку лікування та контролю стану пацієнта під час лікування.

 • Проводимо хіміотерапію

  Персоніфіковане введення протипухлинних препаратів,  у відповідності із рекомендаціями хіміотерапевта стосовно режиму лікування, способу введення, режиму введення.

  Проводимо хіміотерапію

 • ДЕЗІНТОКСИКАЦІЙНА ТЕРАПІЯ

  Проводиться за показаннями. Інфузійна терапія, спрямована на корекцію метаболічних порушень і виведення з організму токсичних речовин.

 • Супровід пацієнта

  Онколог клініки по телефону чи іншими способами комунікації, тримає постійний, цілодобовий зв’язок з пацієнтом та його сім’єю протягом усього періоду обстеження та лікування.

  Супровід пацієнта

При виборі дозування лікар враховує

1. Вагу та зріст пацієнта
2. Вік
3. Анамнез
4. Супутні захворювання
5. Індивідуальну переносимість ліків

Вартість хіміотерапевтичного лікування *

ПослугаВартість
Одна година хіміотерапевтичного лікування350 грн. + вартість препарату
Курс хіміотерапії з препаратами пацієнта:*
– консультація хіміотерапевта
– введення препаратів
– перебування в клініці
– супровід пацієнта між курсами

*за умови наявності сертифікату якості препаратів та дотримання вимог щодо зберігання препаратів
3200 грн.
Консультація онколога400 грн.
Встановлення порт-системи2500 грн. без врахування вартості порту

* Зверніть увагу, точна вартість хіміотерапевтичного лікування визначається індивідуально для кожного пацієнта, в залежності від багатьох параметрів.

Запис на прийом