Онкологічний центр

Oncohelp clinic

Пн-Пт 9:00 - 20:00,
Сб-Нд 9:00 - 15:00

ВІДГУКИ ПАЦІЄНТІВ ONCOHELP CLINIC

Головна Відгуки

Це перша лікарня в якій ми отримали відповіді, турботу, співчуття та розуміння стану. Це єдина лікарня де весь персонал відноситься до тебе з повагою та турботою. А були ми в найдорожчих лікарнях України, навіть консультувалися з Шаріте. Як би це не було дивно але там ми витратили купу грошей, часу та нервів, а в Онкохелп ми отрибали набагато більше за набагато менші гроші, не зважаючи на те що гроші не були питанням взагалі. Так що мені шкода що біда привела вас до такої лікарні, але я наполегливо рекомендую Онкохелп для того щоб пройти цей шлях якомога комфортніше, а це найголовніше в цьому питанні як показав час. Дякуємо лікарю Гаврилець Катерині Едуардівні.

Павло

Хочу висловити подяку лікарю онкологу Гаврилець Катерині Едуардівні. Вперше зустріли молодого спеціаліста, який на професійному рівні надає допомогу, коли в інших закладах відмовли. Ми вам вдячні!!!

Андрій

Звернулась у клініку Oncohelp за порадою подруги-лікаря через проблеми з бородавками на стопі у молодшого сина.Була приємно вражена вже з перших хвилин спілкування по телефону, коли записувалася на прийом до лікаря. Хоча місць на суботу не було, але пообіцяли віднайти і передзвонити, оскільки для мене важливим було саме в цей день потрапити на консультацію, аби не відпрошуватись з роботи. Дійсно, передзвонити і записали. Ніяких черг, штовханини та годинних очікувань під кабінетами.Дуже спокійна, доброзичлива атмосфера, привітний медперсонал. І, взагалі, -чисто, затишно, комфортно. Якщо ми були записані на 10 год.ранку, то вже рівно о 10 год.були у кабінеті лікаря Магдебури Савви Олександровича. Уважний,тактовний,знаючий лікар і просто приємна у спілкуванні людина – таке моє перше враження, яке мене ніколи не підводило. Щоб не витрачати кошти на добирання до обласного центру, зв’язок з лікарем можна підтримувати у формі онлайн-консультацій.Бажаю всім працівникам Oncohelp гарного здоров’я і завжди бути на “професійній” висоті.

Левицька І.

Была на приеме в клинике ОNCOHELP у нутрициолога Сидорук Светланы Александровны. Нутрициология это новое направление в медицине по вопросам здоровья , учитывая правильное питание и питьевой режим . Также , я увидела под мощным микроскопом свою живую капельку крови. Я поняла , что от состояния моей крови , зависит мое здоровье. Осталась очень довольна этим обследованием. Буду выполнять все рекомендации Светланы Александровны , для быстрого восстановления . Понравилась атмосфера в клинике, комфорт, внимание, психологический подход и отношение со стороны медперсонала к пациенту. Хочу еще раз выразить огромную благодарность Светлане Александровне за ее профессионализм и умение успокоить , а также сотрудникам клиники : Козяр Татьяне Викторовне , Дикой Оксане Викторовне, Зарембе Яне Сергеевне , Скрыпник Алене, Станиславчук Ольге. Спасибо ВАМ большое за ВАШИ добрые сердца. Рекомендую эту прекрасную, новую, современную клинику !!!!

Леся Ткачук

Найбільше серце мами болить,коли хвора дитина і потрібна швидка і якісна допомога.Саме таку надали сьогодні у вашому центрі.Рідко коли відчуваєш такий затишок і спокій за дитину.Роки лікувань дали змогу бачити різне,а ваш колектив вразив.Затишно,професійно, по-родинному.Ніби вдома,серед своїх,тільки під кваліфікованим контролем.Тетяна Вікторівна Козяр,ви-Людина і професіонал поруч з яким всі тривоги і сумніви зникають.Всім дівчатам,що нам допомагали-мій син вас полюбив.Всі ви творите світло там і тоді,коли воно так потрібно.Дякую всім вам за професійність і людяність.Здоров’я і успіхів вам.

Інна Наумчук

Большое спасибо клинике OncoHelp. Помогли справиться в трудный период нашему дяде. Новость о третьей стадии рака поставила нас в тупик. Мы не сразу решили, что пойдём в частную клинику, но здравый смысл возобладал. И оно того стоило. Отдельная палата, чистый туалет, удобная душевая. Комфорт действительно помогает в трудный период. Отдельное спасибо доктору Годован Наталье, которая помогла правильно подобрать курс лечения. Спасибо больше, идём на поправку.

Сергій

Хочу выразить благодарность врачу-маммологу Грибановой Анастасии за человеческий подход, решение вопроса который беспокоит меня вот уже полгода. За внимательно отношение ко мне. Рекомендую всем такого врача.

Инна

Чудова клініка де працюють професіонали своєї справи! Рекомендую!

Lena Zelinska

Була а прийомі у лікаря, Старенький Василь Володимирович, ну дуже толковий лікар, тепер якщо узд то тільки до нього , велике велике дякую лікарю за професіоналізм!!!

Лужанська Валентина Володимирівна

Была на приёме у терапевта, получила квалифицированную консультацию и рекомендации. В клинике прекрасная атмосфера, внушающая доверие. Всем сотрудникам огромное спасибо. Рекомендую!

Ольга Карпова

В клініці працюють професіонали, яким не боїшся довірити своє здоров’я. Рекомандую чудову клініку!

Yulyasha Alexandrovna

Хочу висловити подяку фахівцям клініки за професіоналізм та людяність. Звернулась з дитиною на консультацію, отримала змістовну відповідь на свої питання , спокійну і доброзичливу атмосферу під час обстеження і впевненість у тому, що все буде добре! Дякую Вам! Удачі та наснаги!

Ксюша Маг

Хочу висловити велику вдячність фахівцям клініки OncoHelp, особливо Машевські Оксані Василівні! Нарешті і у нас в місті з’явилась можливість отримати професійну, персоналізовану допомогу онкохворим, що відповідає всім міжнародним стандартам та рекомендаціям!!! І це не просто слова, адже я маю з чим порівняти. Протягом 5 років моя мама лікувалася в одній з провідних клінік Ізраїля, на жаль хвороба почала прогресувати і епідемія унеможливила нашу чергову поїдзку. Звернувшись до Оксани Василівни ми отримали не тільки швидку, професійну інтерпретацію результатів чергових обстежень та план подальшого лікування (який, доречі, на 100% підтримали іноземні фахівці), а і значну психологічну підтримку, що відіграє важливу роль у лікуванні такої категорії хворих!!! Успіхів Вам, наснаги та процвітання!!!! Не зупиняйтесь)))))

Олександра Альчук

Дуже гарне враження справила на мене клініка Onco Help. Висока професійність, чіткість в роботі, спокійна та доброзичлива атмосфера. Особливо вдячна лікареві-онкологу Магдебурі Савві Олександровичу за чуйне ставлення і допомогу. Дякую!!!

Ірина

Магдебура Савва Александрович – не только специалист высшего уровня, но и потрясающий человек. Невероятная забота о каждом своей пациенте. Крайне рада, что в Виннице есть действительно профессионалы, которые любят свою работу и людей. Это огромная редкость в наше время.

Оксана

Вдячна за якісне обслуговування ,та безболісне видалення родимок. Чудові лікарі ,та привітний персонал медичних сестер . Дякую велике !

Анна

Приємно вражений відношенням до пацієнтів персоналу. Особливо хочу подякувати Машевській Оксані Василівні, за допомогу! Клініка має велике майбутнє якщо в ній працюють професіонали своєї справи! РЕКОМЕНДУЮ!

Руслан

Хочу висловити вдячність фахівцям клініки OncoHelp, особливо Мамологу – Грибановій Анастасії Сергіівні , за її професіоналізм , її підхід до лікування . За допомогу в діагностиці, правильно пояснити та заспокоїти . Рада що попала саме до неї.

Марія

Після прийому хочу подякувати за професіоналізм і кваліфіковану допомогу та рекомендації хірургу -онкологу Грибановій Анастасії. Величезна подяка клініці та процвітання !

Мирослава

Відгук користувача: Приємне враження залишилось від відношення персоналу до кожного пацієнта. А Савва Олександрович Магдебура – це не просто лікар від Бога, це людина з великої літери.

Наталія

Відгук користувача: Очень вежливый персонал. Все качественно и вовремя

Ігор

Відгук користувача: Вот за что я люблю частные клиники, за то – что не нужно сидеть в километровых очередях! Спасибо, всё было быстро, вежливо и чётко.

Максим