Таргетна терепія при лікуванні онкологічних захворювань

ТАРГЕТНА ТЕРАПІЯ- це одна з новітніх методик лікування злоякісних захворювань, що передбачає введення спеціальних лікарських засобів. Суттю даної терапії є здатність таргетних препаратів впливати на ракові клітини. При цьому здорові тканини організму практично не піддаються негативному впливу, тим самим вдається уникнути більшості негативних побічних ефектів, властивих іншим видам лікування. Особливо цінним це є при терапії пухлин у хворих, яким протипоказана радіо- і хіміотерапія. Таргетні препарати використовуються як самостійно, так і в поєднанні з іншими методами лікування різних злоякісних новоутворень.
На даний момент таргетная терапія успішно практикується в усіх найбільших онкологічних клініках світу. У 🏥Онкологический центр Oncohelp Clinic її застосовують фахівці онкології для лікування таких видів захворювань, як:
📌деякі види пухлин молочної залози;
📌меланома;
📌рак легенів;
📌колоректальні пухлини;
📌рак нирок;
📌остеосаркома;
📌рак передміхурової залози та ін.

🔬Найбільше застосування в онкологічній практиці знайшли такі препарати, як:

💊Авастин (на сьогоднішній день – новітній і один з найефективніших при багатьох видах пухлин);
💊Герцептин (один з перших таргетних засобів, іноді застосовується в комбінації з Авастином);
💊Іресса (найчастіше використовується при лікуванні раку легенів);
💊Тарцева (найбільш часто використовуваний таргетних препаратів);
💊Сорафеніб (застосовується для лікування раку нирок);
💊Тайвербу (один з кращих засобів лікування раку молочної залози);
💊Ритуксимаб (терапія неходжкінських лімфом);
💊Іматиніб (лікування хронічного мієлоїдного лейкозу) і ін.

Таргетна терапія широко застосовується як самостійно, так і в складі комплексної терапії різних видів онкологічних захворювань. ❗️Особливу цінність таргетні препарати представляють у випадках, коли традиційні методи інтенсивного лікування раку не можуть бути використані (літні пацієнти та / або хворі, які перебувають у важкому стані). Це пов’язано з тим, що таргетна терапія направлено діє на клітини пухлини, практично не впливаючи на здорові тканини. Завдяки цьому даний вид лікування характеризується відсутністю важких побічних ефектів і ускладнень, що вимагають серйозного лікування.