Рак молочної залози – не привід впадати у відчай

🤓Навіть якщо вам поставили страшний діагноз – рак молочної залози, ніколи не варто впадати у відчай.  В нашому онкологічному центрі Онкохелп є все для того, щоб успішно подолати рак!

Сучасні комбіновані методи лікування:

🔍Виявлення та профілактика раку молочної залози дають непогані результати. В даний час більше 50% хворих (як за кордоном, так і в нашій країні) після лікування живуть 5 років і більше. “5 років і більше” – це той термін, який жінка після лікування знаходиться на обліку в онколога і, якщо рецидивів і ускладнень немає, знімається з обліку як видужали. Важливо відзначити, що результат лікування залежить від того, на якій стадії виявлено захворювання, тому своєчасне обстеження необхідно кожній жінці. Але не менш важливо і своєчасне звернення до лікаря, якщо виникають якісь підозри. Багато жінок з різних причин зволікають з походом до лікаря, таким чином зменшують свої шанси на успішний результат лікування.Сучасні методи лікування включають такі:
📍Хірургічний.
📍Хіміотерапія – призначення пацієнтці препаратів, що гальмують розвиток раку.
📍Променева терапія – придушення пухлин і можливих метастазів за допомогою лінійних прискорювачів.Ці методи застосовуються як в монорежимі, так і в комбінації, в залежності від того, в якій стадії виявлено захворювання.
Кожному пацієнту важливо підібрати індивідуальний спосіб лікування, і зробити це повинна мультидисциплінарна комісія, або консиліум, зібраний з лікарів різних напрямків: хірурга-мамолога, хіміотерапевта, онколога, променевого діагноста, анестезіолога та інших.