ХІМІОТЕРАПІЯ: ЛІКБЕЗ ДЛЯ ПАЦІЄНТІВ

Як правило, хіміотерапія – це поєднання декількох ліків, які вводяться пацієнтові внутрішньовенно або даються у вигляді таблеток. Те, які ліки будуть використані в лікуванні, яким чином і в яких дозах регламентується протоколом лікування хвороби.
🔬Всі вивчені онкологічні захворювання в більшості клінік по всьому світу лікуються за єдиними протоколами, написаним на основі масштабних наукових і клінічних досліджень, в яких підсумовуються знання про хвороби, які існують лікарські препарати і статистикою їх успішного застосування.
❗️Протокол – це алгоритм дій лікаря на кожен день лікування пацієнта.

👆Важливо знати: ще до того, як почнеться саме хіміотерапія, повинна пройти так звана ПРЕМЕДИКАЦІЯ – послідовність процедур і призначень, покликаних знизити негативні наслідки самої хіміотерапії. Мова про препарати, які вводяться до того, як почалася «хімія»: як правило, це коктейль з протиблювотних, препаратів від алергічних реакцій та ін.
🏥 Онкологічний центр Oncohelp Clinic вважає якість життя вкрай важливою частиною лікування, хороша премедикація необхідна. Вона робить хіміотерапію безпечнішою і менш дискомфортною.