Рак. Хто врятує одне життя – врятує цілий світ

Сьогодні зареєстровано близько 1 мільйона українців, хворих на рак.

Щороку – 180 000 нових хворих.

Щороку – 100 000 українців помирають від раку!

Кожну секунду, кожної хвилини, кожного дня в вашому тілі відбувається безперервна битва добра і зла.

На стороні Добра – імунна система, яка захищає організм від хвороб та інфекцій.

На стороні Зла – патогенні мікроорганізми, віруси, бактерії і мутував клітини, викликають рак.

Таким чином, імунна система постійно захищає організм від хвороб та інфекцій. Імунітет особливо важливий для онкохворих, тому що:

  • рак робить імунну систему слабкою,
  • при лікуванні раку, відбувається пошкодження імунітету пацієнта,
  • імунна система здатна перемогти рак!

Слід знати, що на відміну від хіміотерапії і променевої терапії, які безпосередньо вбивають ракові клітини, імунотерапевтичні препарати не атакують ракові клітини, а запускають потужну імунну систему організму спрямовану проти змінених клітин.

У міру того, як дослідники раку дізнаються більше про те, як працює імунна система, як пухлина ховається від імунних клітин і як деякі імунні клітини допомагають росту раку (навіть такий є парадокс!), з’являються нові розробки.

Про важливість імунної системи говорить те, що Нобелівськими лауреатами з медицини в 2018 року стали Джеймс Еллісон з Онкологічного центру ім. М.Д. Андерсона Техаського університету і Тасуку Хондзе з Кіотського університету. За «відкриття в області імунотерапії раку ». Вчені з’ясували, як ракова пухлина «обманює» імунну систему, що дозволило створити ефективну протиракову імунотерапію, на англ., immune checkpoint inhibitors. Але як показали дослідження, тільки частина пацієнтів відповідають на неї. Погодьтеся, що ефективність в 18% при прийомі immune checkpoint inhibitors, вартістю в чверть мільйона доларів, цього дуже мало!

Чому так відбувається?

Рак дуже індивідуальна хвороба і у кожного пацієнта протікає по персональному сценарієм. І відповідно вимагає індивідуального підходу. Але, про це, далі …

Precision Oncology (досл., Точна онкологія), це сучасний напрям терапії раку. «Рак подібний відбитку пальця людини; рак кожної людини унікальний »- каже Білл Херл (Bill Hearl), генеральний директор Immunomic Therapeutics.

Для лікування раку немає єдиного «кращого» лікування. «Краще» лікування вибирається виходячи з потреб конкретного пацієнта.

Наше Ноу-хау

Розпізнавання закономірностей прогресування пухлини за рахунок можливостей нових молекул Mercureid забезпечує нові терапевтичні стратегії, адаптовані до еволюції раку окремого пацієнта.

Ера «Персоналізованої онкології, Precision Oncology», дозволяє нам створювати молекули для конкретного пацієнта, відповідно до його генетичними, фенотипическими, імунними особливостями.

Тривалість терапії Меркурід

Вчені відзначають, що пухлини еволюціонують. І в міру їх зростання, постійно виникають нові мутації, що робить ці клітини стійкими до застосовуваних по протоколу лікарських препаратів. Які б ліки лікарі не застосовували, пухлини, адаптуються до них – відзначає Чарльз Свонтон (Charles Swanton), інститут раку, Лондон (Francis Crick Institute).

Що ж робити?

Молекули Меркурід динамічно змінють протипухлинні реакції пацієнта і спрямовані на нові генетичні мутації пухлини. Таким чином, в залежності від нових пухлинних антигенів, викликаних мутаціями, молекули утворюють нову імунологічну активність лімфоцитів.Це підвищує фактори захисту від розвитку раку і виживання пацієнтів. На думку провідних вчених і наш досвід показує, що тривале лікування, яке може тривати рік і більше, здатне привести до тривалої ремісії або повного одужання пацієнта.