КОМПЛЕКСНИЙ ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ ОГЛЯД

☝️Настав вересень і це значить, що час повертатися до робочих буднів. Враховуючи, що місяць вересень вважається Всесвітнім місяцем боротьби з гінекологічними захворюваннями, ми вводимо послугу «КОМПЛЕКСНИЙ ГІНЕКОЛОГІЧНИЙ ОГЛЯД».
Що входить до цієї послуги?
• первинний огляд лікаря-гінеколога
• УЗД органів малого таза
• взяття цитологічних мазків
Вартість прийому 700 грн (огляд, УЗД, взяття мазків).
Згідно з європейськими рекомендаціями, жінка будь-якого віку має профілактично відвідувати гінеколога 1 раз на рік. У гінеколога є можливість «дізнатися проблему в обличчя» ще до того, як вона проявилася у вигляді скарг і симптомів. Це стосується, перш за все, доброякісних або передракових процесів шийки матки, які можуть не турбувати жінку довгий час.
🛁 Особливості гігієни перед відвідуванням лікаря-гінеколога.
Перед прийомом у лікаря бажано дотримуватися звичайних правил гігієни, але важливо не перестаратися. Достатньо просто прийняти душ, як завжди, а якісь додаткові водні процедури зовсім не потрібні. Занадто висока активність в цьому плані може призвести до вимивання мікрофлори піхви, що своєю чергою стане причиною неправдивість результатів аналізів.
📝Про що Вас обов`язково запитає лікар?
1. скарги.
2. остання менструація
3. репродуктивна історія
4. спадковий анамнез
5. попередні обстеження
Заздалегідь сформулюйте запитання, які ви хочете задати лікарю. Дуже важлива Ваша активна участь у діалозі зі спеціалістом. Не забудьте поцікавитися результатами Вашого обстеження.